Театр

Театр на Подолі – приклад європейського театру, в якому мінімалізм поєднано з технологіями. Нова сцена відповідає найсучаснішим світовим вимогам. На сьогоднішній день це перший і єдиний завершений проект модерного театру незалежної України. Зала розрахована на 253 гостя.

Трохи більше ніж 30 років назад Андріївський узвіз був зовсім іншою вулицею. Тут не було театрів і ресторанчиків, не продавалися сувеніри, і не писалися картини, не працювали музеї, і галереї, і вже точно ніхто не зміг би назвати його серцем Києва, хіба жартома.

Театр на подолі, хол, 19/02/2018

Однак 1987 року другим культурним місцем вулиці став театр на Подолі з молодим прогресивним андеграунд колективом. Другим, бо першим був напівзруйнований замок Річарда, що так вабив мистецьку молодь своїм духом розпаду і легендами про привидів.
Але з приходом театру все змінилося.
Сьогодні Андріївський узвіз – улюблена вулиця туристів і киян. Тут продаються найромантичніші речі, тут найкращі краєвиди на Київ і Дніпро, тут по-особливому смакує українська кухня і саме тут складають найромантичніші містичні історії.

Театр оснащено 2 спеціальними екранами, 6 відеопроекторами, з якими працюють унікальні рухомі жорсткі куліси, проекційні екрани та підлога. Це дозволяє працювати без матеріальної декорації. Є дві накладні сцени: англійське поворотне коло і конструкція, що змінює кут нахилу поверхні до 90 градусів.
Спеціальна акустична система забезпечує потужний та абсолютно однаковий звук для кожного місця у залі. Один із найсучасніших у світі звукових пультів дозволяє озвучити два повних симфонічних оркестри. Освітлювальний цех налічує понад 150 приборів різного типу. Театр працює з голографічною плівкою та сіткою. А також має машини-генератори: диму, туману, вітру, снігу і навіть дощу. 5D ефект забезпечує спеціальна установка з розпилення запахів.

Театр доступний для людей з інвалідністю, вистави перекладаються мовою жестів, працює аудіодескрипція (спеціальний опис для незрячих чи слабозорих), є опція ігрової кімнати, де проходять театральні майстер-класи, якою можуть скористатися батьки, що прийшли на виставу з маленькими дітками.

Театр на Подолі – театр для кожного.

  • 22.01.2020
    Майстер-клас для дітей на період вистави

    Майстер-клас для дітей на період вистави у театрі на Подолі  Театр для кожного.   Бажаєте відвідувати вечірні вистави, але не маєте з ким залишити дитину? Ми розробили програму саме для Вас. Кожну суботу діє спеціальна опція, поки батьки переглядають виставу…

    Детальніше
  • 07.08.2019
    Голоси такмеду

    “Голоси такмеду”: PULSE та Театр на Подолі створили серію відео про базові навички тактичної медицини Голоси, які важко не впізнати, говорять про важливе Українські митці – актори, співаки, ведучі – стали героями відео-проєкту “Голоси Такмеду”. Мета проєкту – поширити знання…

    Детальніше
  • 09.01.2019
    Вакансії

    Київський академічний драматичний театр на Подолі ОГОЛОШУЄ КОНКУРС На посаду: -режисер-постановник Вимоги до кандидатів: Освіта за фахом Досвід роботи за фахом Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву у довільній формі. До заяви додаються такі документи: особовий листок…

    Детальніше
  • 16.12.2018
    Всеукраїнська акція “Мистецтво проти наркоманії та СНІДу” (2003 – 2004)

    Всеукраїнська акція “Мистецтво проти наркоманії та СНІДу” (2003 – 2004) Всеукраїнська акція “СНІД стосується кожного! Мистецтво проти наркоманії та СНІДу” зініційована Креативним фондом імені Михайла Булгакова, Державним комітетом у справах сім’ї та молоді, Головним управлінням культури, Британською радою, Українським центром…

    Детальніше
  • Звідки беруться діти? Проект

    Загальнонаціональна благодійна програма “Допомогти так легко”  Загальнонаціональна благодійна програма “Допомогти так легко” спрямована на допомогу безпритульним дітям України. За офіційною статистикою таких дітей в нашій країні більше 200 000, та насправді ця цифра не є точною. Страшно сказати, але нині…

    Детальніше
  • Міжнародний фестиваль мистецтв ім. М.А.Булгакова

    Творчість і особистість Михайла Булгакова не перестають хвилювати його шанувальників з усього світу. Булгаков – один із світлих, таємничих і загадкових знаків в історії мистецтва, який поряд з іменами Гофмана, Гете, Гоголя, Габріеля Гарсіа Маркеса, Борхеса викликає суперечливі почуття, лякає нерозгаданістю й…

    Детальніше
  • 17.10.2018
    Театр у місті

    Проект «Театр у місті» є частиною соціально-освітньо-мистецької програми «Театр для всіх. Театр для кожного», яку Київський академічний драматичний театр на Подолі започатковує у сезоні 2017–2018 рр. з відкриттям нової будівлі. Мета проекту «Театр у місті» – представити успішні практики, які…

    Детальніше

Театр на Подолі – будинок зразка кінця 19 – початку 20 століття. На межі 20 століття комплекс будівель належав відомому київському ювеліру, котрий використовував корпус Б як ювелірну та іконописну майстерні, а на другому поверсі, як і зараз, була сцена, де працював домашній театр. У корпусі А, на місці якого розташована Нова сцена реконструйованого театру, він проживав особисто. Особливість будинку – вдалий приклад архітектурного рішення періоду еклектизму. В середині 1980-х будівлю було передано Театру на Подолі.
У жовтні 2017 року театр відкрили, завершивши 25-ти літню епопею капітальної реконструкції.

«Театральний буфет»

МЕНЮ

Ви можете ознайомитися з нашими документами й впевнитися, що ваш візит не лише для задоволення, а й для стимулювання економіки України.

Ліцензія 1

Ліцензія 2

Ліцензія 3

Затверджений прейскурант

Затверджений прейскурант 2

 

Якщо бажаєте залишити скаргу чи відгукзаповніть форму

 

 

Не просіть квиток на балкон і в партер
Хай дадуть вам квиток в театральний буфе
т
Григорій Остер

Традиція театрального буфету, а точніше перекусу перед виставою виникла не сто, і навіть не тисячу років тому.
Ще в часи зародження театру, їжа супроводжувала ритуальні жертвоприношення та перші і вистави й циркові покази.

Слово буфет прийшло до нас із французької, так називалася укріплена шафа для святкового посуду.
Згодом біля шафи почали викладати закуски, вона обросла стійкою й високими стільцями та стала окремим приміщенням.
Нашим головним завданням було не лише нагодувати глядачів, котрі після складного робочого дня приходять отримувати культурні враження на голодний шлунок, а й створити особливий настрій.

Театральний бутерброд, кава та келих шампанського давно стали сакраментальними атрибутами вистави.
Театр на Подолі хоче, щоб візит до нас став вашим постійним ритуалом для хорошого настрою чи мистецького дозвілля. А який же ритуал без їжі?

У меню представлені традиційні закуски в нашій оригінальній інтерпретації.
З напоїв пропонуємо вина та міцні напої у бокалі чи пляшці.
І наша подільська фішка – розливне шампанське prosecco frizzante прямо із Італії у кегах.

Не забувайте, що частина театрального ритуалу – не заходити до зали із їжею та напоями.

  • Цей колись іменний київський вислів став народним і, здається, надихнув на постановку “Механічного апельсина” в Театрі на Подолі грузинського режисера Автанділа Варсімашвілі  Його вистава “Річард ІІІ” у Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка була відзначена театральною премією “Київська пектораль”…

  • У Театрі на Подолі відбулася довгоочікувана прем’єра «Механічного апельсину» Постановка створена  за романом-антиутопією Ентоні Берджеса відомим режисером Автандилом Варсімашвілі, керівником Тбіліського державного драматичного театру ім. Грибоєдова, який знайомий з Віталієм Малаховим, художнім керівником Театру на Подолі, ще з 1979 року,…

  • Грузинський режисер – про те, навіщо сучасній людині театр і наскільки прибутковою може стати ця справа На початку червня київський Театр на Подолі представив чергову прем’єру – виставу за культовим романом Ентоні Берджесса «Механічний апельсин», всесвітню славу якому свого часу принесла екранізація…

  • Вистава хоч і має назву культового роману, у своїй основі зсуває увагу з теми про природу насилля на тему експериментів над людьми. 9 червня 2021 Якщо я читав роман Ентоні Берджеса «Механічний апельсин», або ж дивився однойменний фільм Стенлі Кубрика,…

  • Що штовхає звичайних людей на насилля та агресію до інших? Як підкорити світ і самому не стати здобиччю системи? У Театрі на Подолі відбулася прем’єра вистави «Механічний апельсин» за однойменним романом англійського письменника Ентоні Берджеса. Режисер переніс події книги в…

  • Автанділ Варсімашвілі поставив у Театрі на Подолі власну п’єсу «Механічний апельсин». Інтерпретація грузинського режисера відсилає не стільки до культового роману Ентоні Берджеса, скільки до не менш знаменитої екранізації Стенлі Кубрика. Ватажка банди відморозків Алекса піддають психіатричним тортурам, щоб взяти його порочні схильності…

  • 4 червня, 13:06 Автор: Марія Кабацій 4, 5 і 6 червня в Театрі на Подолі відбудуться перші покази вистави за культовим романом Ентоні Берджеса Механічний апельсин. Відому за книгою Берджеса та фільмом Стенлі Кубрика історію поставив грузинський режисер, художній керівник Тбіліського театру Грибоєдова і засновник Вільного театру Автанділ…

  • Я впевнена, що ви неодноразово читали детективні історії або дивилися фільми про розслідування та вбивства. Але чи брали ви колись безпосередню участь у допиті підозрюваних? Чи використовували дедуктивний чи індуктивний спосіб мислення на практиці? Якщо ні, то Театр на Подолі пропонує таку…

  • Режисер Ігор Матіїв поставив на Камерній сцені Театру на Подолі виставу-детектив «Ножиці» за п’єсою німецького драматурга Пола Портнера Іван Бабенко 21 травня, 2021 – 16:18 Перманентні карантини змушують нас любити театр із особливою ніжністю. Отак після тривалої перерви приходиш на…