Закупівлі

Закупівлі

2023 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі “Послуги з технічного, аварійного обслуговування та ремонту систем водяного пожежогасіння та внутрішнього протипожежного водопроводу, систем пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи протидимного захисту, системи до вибухобезпечних концентрацій газів та їх сполук” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі “Дизельне паливо” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

 

2022 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі щодо закупівлі за предметом “Електрична енергія (09310000-5 Електрична енергія)”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі “Електрична енергія” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами) 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі “Влаштування механообладнання сцени в ТВЗК “КАДТ НА ПОДОЛІ” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

2021 рік 

Обгрунтування переговорної процедури Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі “Електрична енергія (на 2021 рік)” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі переговорної процедури “Електрична енергія (постачання електричної енергії)” відповідно до вимог Постанови КМУ No 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами) 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі переговорної процедури “Електрична енергія (постачання електричної енергії)” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами) 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі процедури відкритих торгів “Послуги з охорони об’єктів ТВЗК КАДТ НА ПОДОЛІ” відповідно до вимог Постанови КМУ No 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі процедури відкритих торгів “Електрична енергія” відповідно до вимог Постанови КМУ No 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі “Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія) на 2022 рік” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі “Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії ” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі “Послуги з розподілу електричної енергії ” відповідно до вимог Постанови КМУ № 710 від 11 жовтня 2016 р. (зі змінами)