Афіша подій

16+
повернутись до афіш
Сцена Нова сцена
Початок вистави 18:00
Ціна квитка 200-500 грн
СНІГ У КВІТНІ

Інсценізація Поліни Медведевої повісті Теннессі Вільямса “Римська весна місіс Стоун”.

Історія кохання, котра могла трапитися будь-де, але сталася у Римі.

Вічне місто подарувало відомій американській актрисі Карен Стоун романтичні канікули, сповнені італійської пристрасті.

Серце кожної жінки прагне любові, скільки б разів до цього не обпікалося вогнем… Нашу героїню затягує у справжній вир, де переплелися кохання і страх, брехня і надія, а також віра у диво! Бо якщо дуже хотіти, то навіть у квітні випаде сніг. 

***

Виставу створено за участю міжнародної команди: художник-постановник і художник з костюмів, який живе у Мюнхені і працює по всій Європі  – Андреас фон Шліппе; у роботі також взяла участь компанія Mirage Adventures та Фонд театрального мистецтва імені Марка Прудкіна (Ізраїль).

На творчому рахунку німецького театрального художника Андреаса фон Шліппе безліч постановок у різних європейських театрах. Так склалося, що йому часто доводилося працювати в Європі з тими режисерами, у яких в різні роки виникали серйозні протиріччя з російською реальністю, що змусили їх покинути цю країну – Юрій Любимов, Анатолій Васильєв.

Поліна Медведева – уродженка Львова, яка стала ведучою актрисою Московського Художнього Театру, зіграла головні ролі в постановках таких режисерів як Олег Єфремов, Лев Додін, Юрій Бутусов, Міндаугас Карбаускіс, Петро Фоменко та ін. Після Революції Гідності Поліна Медведева залишила МХТ і повернулася на Батьківщину, в Україну. Зараз вона активно працює у Києві як режисер, а її остання вистава «Примари» за п’єсою Г. Ібсена, котра з великим успіхом йде на сцені театру «Сузір’я» – у минулому році взяла участь в престижному Единбурзькому театральному фестивалі.

Теннессі Вільямс (1911-1983) – класик американської драматургії ХХ століття, лауреат Пулітцерівської премії, автор, який «зірвав» традиційний світ драми, а його п’єси-хіти – «Трамвай «Бажання», «Скляний звіринець», «Кішка на розпеченому даху», «Літо і дим» – стали надбанням світового театру. Шалений успіх драматургії Теннессі Вільямса в середині ХХ століття не обмежується лише координатами певного часу, окремих епох. Кращі його твори пережили часи і обставини. І саме сьогодні такі його великі п’єси як «Трамвай «Бажання» та «Кішка на розпеченому даху» стали сенсаційними подіями театрального життя Британії. У нових постановках, що переосмислюють давні події і переносять глядача у сьогодення, є відчуття саме вічного пульсу Теннессі Вільямса, геніального американського драматурга, який пройшов крізь час.

***

«Вистава «Снiг у квiтнi (Кружiння в порожнечi)» – це якісна, класична постановка і вона сподобається театралам, які не надто шанують скандальні експерименти…» 

Здавалося б, куди театру до кіно з його величезними бюджетами, комп’ютерною графікою і можливостями комерційного просування готового продукту? Зазвичай завзяті театрали говорять – мовляв, цікаво дивитися наживо на взаємодію акторів, їхні емоції і, буває, на помилки. Це ж такий ексклюзив! Але вистава Поліни Медведєвої цих виправдань не потребує – художнє оформлення від Андреаса фон Шліппе викликає захоплення лаконічністю, а декорації та сценографія – продуманістю». Рецензія Миколи Лежнева 

 

Мова вистави - українська

Додаткова інформація - Переклад Маріанни Кияновської

2 години 30 хвилин з антрактом

Прем'єра - 12 квітня 2019 року

Автор - Поліна Медведева за Теннессі Вільямсом


Режисер-постановник - Поліна Медведева

Художник-постановник та художник з костюмів - Андреас фон Шліппе

Продюсери -  Володимир Прудкін, Ірина Батько-Ступка

Музичне оформлення - Тимур Полянський

Художник з освітлення - Сергій Невгадовський

Балетмейстер - Анжеліка Борисова

Звукорежисер - Сергій Шевченко

Відео - Олександр Братінов

Помічник режисера - Софія Людвіченко

Карен Стоун
Графиня
Слуги просценіуму