News

Історія

Театр на Подолі був створений у 1987 році як театр-студія, що займалась творчими пошуками та експериментами. Беручи за основу світову класику і сучасників, колектив продукував самобутні твори, що вражали, і продовжують дивувати глядачів з усього світу. Назва «ТЕАТР НА ПОДОЛІ» обрана не випадково. З 1979 року трупа почала працювати на Подолі у приміщенні колишнього БК «Харчовик». З того часу змінювалися адреси, проте театр завжди мав подільську прописку.

 

Візитівками театру стали вистави за п’єсами Вільяма Шекспіра «Яго» та «Сон літної ночі», режисер Віталій Малахов (театр на Подолі був визнаний одним із кращих виконавців Шекспіра у світі серед понад 900 труп), та вистава «Вертеп» В. Шевчука за адаптованими текстами українського вертепу XVII століття, режисер Віталій Малахов.

Сараз театр на Подолі – заклад комунальної власності.

Цей шлях почався у 1994 році театр на Подолі отримав статус державного театру. Сьогодні колектив реалізує різноманітні проекти у співпраці з міською владою. Патронат державної влади допоміг трупі здобути світовий успіх та безліч відзнак.

Зокрема за особливі досягнення у 2006 році театр на Подолі отримав статус академічного.