Афіша подій

12+
повернутись до афіш
Сцена Нова сцена
Початок вистави 16:00
Ціна квитка 250-350 грн
ЗАМОВЛЯЮ ЛЮБОВ
«Історія, яка може статися з кожним» – так стверджує драматург Тетяна Іващенко у своїй п’єсі «Замовляю любов». Стосунки між чоловіком і жінкою – завжди, до певної міри, детектив. З чого все почнеться, які несподівані повороти запропонує інтрига, яка буде розв’язка ? Сюжети розвитку любовних історій, взагалі, схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво, тому що в почуттях головне – нюанси.
Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною… Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави – трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.
До несподіваної розв’язки глядач піде лабіринтами стосунків між чоловіком і жінкою, ці зв’язки тендітні, незрозумілі, несподівані, весь час змінюються. Глядачі до кінця вистави залишаться в напрузі, намагаючись розгадати – любов чи обман?

Рецензії

.

Мова вистави - українська

1 година 15 хвилин, без антракту

Жанр - Комедія для дорослих

Прем'єра - 30 жовтня 2015 року

Автор - Тетяна Іващенко


Режисер-постановник - Сергій Павлюк

Художник-постановник - Сергій Ридванецький

Художник з костюмів - Наталія Ридванецька

Музичне оформлення - Сергій Павлюк

Режисер з пластики - Сергій Швидкий

Помічник режисера - Софія Людвіченко

Віра Миколаївна