Новини

Цікаві факти про Театр на Подолі

А чи знали Ви, що…

Цікаві факти про Театр на Подолі?

? У 1987 році Театр на Подолі став першою культурною інституцією на Андріївському узвозі, до тих пір це був лише житловий масив, а не туристичне місце.

? Зараз це перший “Театр для кожного”, який повністю оснащений для людей з інвалідністю: є ліфт і пандус, є аудіодескрипція, є переклад на мову жестів.

?У день вистави, за наявності квитків, вхід вільний для студентів творчих спеціальностей, для дітей з багатодітних сімей та пенсіонерів (за наявності студентського та пенсійного посвідчення або карти киянина).

? Театр може озвучити два симфонічних оркестри за допомогою сучасного звукового пульта, а ще на сцені театру є установки-генератори дощу, туману, вітру, снігу і навіть можливість розпилити запахи.

?‍?‍?‍? Завдяки виставі “Звідки беруться діти” було побудовано 28 дитячих будинків, усиновлено 142 дитини, встановлено опіку над 84 дітьми, 143 дитини влаштовано до дитячих будинків сімейного типу, 265 дітей повернулися в біологічну сім’ю, також було прийнято 2 нових закони про захист дітей.

? Театр активно займається благодійницькою діяльністю: влаштовує День білої тростини для сліпих і слабозрячих людей, плідно співпрацює з Будинком ветеранів сцени та з Отчим домом, з вихованцями якого актори грали у футбол, знімалися у спільній фотосесії.

? Театр на Подолі ще у 2017 році започаткував програму “Театр для всіх. Театр для кожного”, яка має 2 напрямки. Перший – зробити театр доступним для кожного: для людей з інвалідністю, а також для батьків з дітьми – поки батьки переглядають виставу, для дітей проводять майстер-класи. Другий напрямок – мистецько-освітній: у фойє театру відбуваються презентації, зустрічі, дискусії, виставки з різних видів мистецтва, які можна відвідати впродовж дня.

? Будівля Театру на Подолі посіла перше місце в номінації “Архітектура культурно-соціальних об’єктів” у конкурсі ”Ukrainian Urban Awards”, а також за сучасну архітектуру була номінована на премію Mies van der Rohe Європейського союзу.

Theatre.love