Новини

Театр як промо захисту даних: UNIT.City показав «1984» Джорджа Орвелла (MIND UA)

В інноваційному парку пройшов open-air спектакль «1984» від Театру на Подолі

Театр як промо захисту даних: UNIT.City показав «1984» Джорджа Орвелла

Фото: UNIT.City

Команда інноваційного парку UNIT.City запросила трупу Театру на Подолі для організації імерсійної вистави «1984», де кожен глядач став учасником події.

Три дзвоники перед виставою були замінені пострілами з рушниць. «Запрошували» глядачів до глядацької зали актори театру, переодягнені в костюми армії Старшого брата. До своїх місць глядачі проходили в конвої озброєних солдат із службовими доберманами.

Театр як промо захисту даних: UNIT.City показав «1984» Джорджа Орвелла

Фото: UNIT.City

За словами CMO UNIT.City Артема Бойка, вибір саме цієї вистави – невипадковий. UNIT.City активно діджиталізує свою територію: незабаром в інноваційному парку з’являться патрульні дрони та AI-камери. Це перші кроки команди на шляху трансформації інноваційного парку на великий smart-city-проєкт. Отже, важливо наголошувати на тому, що захист персональних даних повинен бути пріоритетним напрямком діджиталізації.

«Ми розуміємо – від розпізнавання осіб і збору big data до «Великого Брата» один крок. Тому що загальна діджіталізація несе не тільки благо, але і загрозу. І тому, на жаль, роман про жахи тоталітаризму, написаний в середині минулого століття, сьогодні актуальний як ніколи. Проблеми захисту персональних даних активно дискутуються останні декілька років. І ми впевнені, що про це треба говорити все частіше та відкритіше, а можливості AI та big data повинні бути прозорими і зрозумілими», – розповідає Артем Бойко.

П’єса «1984» поставлена Майклом Джином Саліваном і є адаптацією культового роману-антиутопії Джорджа Орвелла. Вона демонструє життя в тоталітарному суспільстві, яке позбавлене свободи волі, та силу державної пропаганди.

Театр як промо захисту даних: UNIT.City показав «1984» Джорджа Орвелла

Фото: UNIT.City

Раніше Mind уже розповідав про те, як прем’єра вистави «1984» за Орвелом у Театрі на Подолі майже рік тому викликала  резонанс у культурному та інформаційному просторі України.

17 ВЕРЕСНЯ 2020

Оригінал.