Новини

Цікаві факти про Театр на Подолі

А чи знали Ви, що…

Цікаві факти про Театр на Подолі👇

🏡 У 1987 році Театр на Подолі став першою культурною інституцією на Андріївському узвозі, до тих пір це був лише житловий масив, а не туристичне місце.

👥 Зараз це перший “Театр для кожного”, який повністю оснащений для людей з інвалідністю: є ліфт і пандус, є аудіодескрипція, є переклад на мову жестів.

🔥У день вистави, за наявності квитків, вхід вільний для студентів творчих спеціальностей, для дітей з багатодітних сімей та пенсіонерів (за наявності студентського та пенсійного посвідчення або карти киянина).

🌬 Театр може озвучити два симфонічних оркестри за допомогою сучасного звукового пульта, а ще на сцені театру є установки-генератори дощу, туману, вітру, снігу і навіть можливість розпилити запахи.

👨‍👩‍👧‍👦 Завдяки виставі “Звідки беруться діти” було побудовано 28 дитячих будинків, усиновлено 142 дитини, встановлено опіку над 84 дітьми, 143 дитини влаштовано до дитячих будинків сімейного типу, 265 дітей повернулися в біологічну сім’ю, також було прийнято 2 нових закони про захист дітей.

💓 Театр активно займається благодійницькою діяльністю: влаштовує День білої тростини для сліпих і слабозрячих людей, плідно співпрацює з Будинком ветеранів сцени та з Отчим домом, з вихованцями якого актори грали у футбол, знімалися у спільній фотосесії.

🎭 Театр на Подолі ще у 2017 році започаткував програму “Театр для всіх. Театр для кожного”, яка має 2 напрямки. Перший – зробити театр доступним для кожного: для людей з інвалідністю, а також для батьків з дітьми – поки батьки переглядають виставу, для дітей проводять майстер-класи. Другий напрямок – мистецько-освітній: у фойє театру відбуваються презентації, зустрічі, дискусії, виставки з різних видів мистецтва, які можна відвідати впродовж дня.

🕋 Будівля Театру на Подолі посіла перше місце в номінації “Архітектура культурно-соціальних об’єктів” у конкурсі ”Ukrainian Urban Awards”, а також за сучасну архітектуру була номінована на премію Mies van der Rohe Європейського союзу.

Theatre.love