Колектив

Сергій БойкоЗаслужений артист України

Актор Київського академічного драматичного театру на Подолі. У 2007 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і ТБ ім . І. К. Карпенка -Карого курс Н.Н. Рушковського .
У театрі з 2015 року.
РОБОТИ В ТЕАТРІ :
«Забути Герострата» – Людина театру;
«Піщані солдати» – Пупс;
«Осінь у Вероні» – Маріо;
«Дивакуватий Журден » – Клеонт;

«Три Ніцше» – Кий 

***
– Cream, Rainbow, Uriah Heep, Parliament, Funkadelic, Deep Purple, John Frusciante, Pink Floyd, Dinosaur Jr, Sebadoh, Dick Dale, Tame Impala, Glenn Hughes… Це декілька улюбленців із мого плей-листа.
?
– «А, може, тієї правди ніколи не було, ніколи й не буде!..» Чіпка. «Хіба ревуть воли…»
?
– «Хочеш взяти своє – бери силою». Ось яка життєва позиція Чіпки призводить до краху його душі. Мені було дуже цікаво досліджувати такий психотип людини. Балансувати між людиною та хижаком – це була для мене найважча задача.
?
– Вперше вийшов на сцену ще у школі. А перша серйозна роль була у 7-му класі. Я грав Ромео. Було неймовірно. Глядацька зала на 500 місць. Звичайно хвилювався… Але перший «політ» пройшов у «штатному» режимі. Далі – більше. Займався і в театральному гуртку, і хор відвідував, музичну школу. Музика все життя зі мною поруч. Про неї вже можу написати книгу, адже в цьому році я отримав рок-н-рольне повноліття – 18 років сценічного досвіду, як автор і виконавець.
?
– У минулому житті я був пілотом, а може стану ним і в майбутньому.
?
– Думаю, будь-який страх можна перебороти. Просто є персонажі, від яких я би відмовився з морально-етичних причин.
?
– Перед прем’єрою «Волів» я майже не засинав, а знаходився у напівсвідомому стані – у моїй уяві гралися різні сцени, пісні… На ранок я зібрав всі ці «фільми» докупи і відіграв виставу. Після вистави цих «фільмів» стало ще більше! Я їх усі додивився, і мій мозок перевів мене в режим «stand by». 

Спектаклі