Колектив

Дмитро Лінартович

Акторка, запрошена до участі у виставі.

Експертка з маркетингу та комунікацій, волонтерка, громадська діячка.

Співачка та акторка «за покликом душі».

Марина родом з Луганщини, дитинство провела в творчому середовищі, займалася танцями та співами, була активною учасницею концертного життя в рідному селищі Новопсков (Луганщина). Після завершення школи з “золотою медаллю” вступила до педагогічного університету на курс “Музичне мистецтво” але після року навчання вирішила змінити творчий вектор на більш прагматичний та отримала економічну освіту в Луганському національному аграрному університеті за спеціальністю “Менеджмент організацій”.

З 2018 року навчається на програмі публічного адміністрування в Українському Католицькому Університеті

З 2003 року і до тепер працює в банківській комерційній установі, зробивши кар’єру від економіста дирекції до керівника з маркетингу в центральному офісі комерційного банку. Весь час музика залишається постійним хоббі.

Веде активну громадську діяльність, підтримує децентралізацію та свою громаду.

  • Брала участь в теле-проекті “Громада на мільйон” спільно з Новопсковською громадою
  • Завдяки ініціативі Марині та участі її друзів в Новопскові з‘явився перший великий Мурал “Натхнення”

Вона є однією з фундаторів та учасників запису музичного альбому “Got To Be Free”, який ліг в основу рок-мюзиклу Got To Be Free.

Цікаво, що Марина зі своїми друзями активно брала участь у подіях Революції Гідності, і тому на сцені грає роль самої себе – активістки Маланки.

Цитата: “Кожна людина, яка була на Майдані мала свою місію іноді не усвідомлюючи це.В результаті кожна активність, кожна ініціатива вплинула на хід подій. Хтось був сотником, хтось будував барикади, хтось готував їжу, хтось лікував та надавав першу допомогу, хтось виступав на сцені і підбадьорював інших, хтось розносив їжу, а хтось прекрасною англійською розповідав іноземцям, що ми боремося і стоїмо тут за європейські цінності і вільну країну і цей перелік можна продовжувати. Люди з різних міст творили історію. І що, не менш важливо, люди які були на Майдані потім першими йшли добровольцями у травні 2014, бо вони вже розуміли ціну нашої свободи”.

Серед громадських ініціатив, варто виділити:

  • засновник проекту “Дорога на Схід” в рамках якого відбувся літературно-музичний фестиваль (2016-2017), бізнес-форум “Дорога на Схід” у Святогірську Донецької області для бізнесу сходу України.
  • учасник програми “Академія лідерства для розвитку” від Стенфордського університету та Українського Католицького Університету

***

– Тема Революції Гідності мені близька тим, що я та мої друзі брали в ній участь. Ми вірили в те, що можемо щось змінити, жити сьогодні і зараз, зробити кориснедля країни, з якою себе асоціюємо.
– Свобода, рівність, любов. Це для мене Майдан.
– «Твоє місто у диму». Напевне, це перша цитата, що спадає на думку з GOT TO BE FREE.
🔴
– Чому варто подивитись наш рок-мюзикл? Бо це частинка історії, яка з нами відбулася, розповідь звичайних людей – киян, львів’ян, луганчан, людей з інших міст України. Кожен зможе знайти в цьому щось для себе, – може погодитись, може не погодитись. Плюс дуже красива музика, яка вражає.
– Ідея? Дух свободи, об’єднання, єднання. Що будь-яка людина, незалежно від можливостей, посад, соціального статусу, взагалі від того, чим займається, може змінити країну.
🔴
– Що для мене було незвично, але у певній мірі очікувано – це сльози глядачів. Радість від спогадів, коли будували барикади, як швидко люди об’єднувались і брали на себе відповідальність.
– Думаю, моя роль тут у тому, щоб не грати ніякої ролі. Я працюю в комерційній установі, у сфері маркетингу, фінансів, і під час Революції так само працювала, тільки в обідній перерві та у вихідні ходила на Майдан. Я була свідком багатьох історій, бачила любов навколо, щирі очі. Напевне, це і є натхнення, яке ми черпали тоді, і яке я черпаю зараз.
🔴
– До того, як стати частиною цього проекту, я чула дуже багато музики, яка настільки яскрава і реалістична в сенсі сюжетів, що в уяві одразу вимальовувалась картинка. Дуже рада, що ми перенесли її в реальний рок-мюзикл, гармонійно поєднавши музичну складову, оркестр з хореографією та акторською грою. На початку усе здавалось чимось нереальним, та коли історія почала жити, складатись, тепер важливо, щоб якомога більше людей її побачило. 

Спектаклі

GOT TO BE FREE, АБО МАЄШ БУТИ ВІЛЬНИМ − Маланка, активістка Майдану