
Сцена | Нова сцена |
Початок вистави | 19:00 |
-
27 Тра, Четвер19:00 / 0 грн.Квитки продані

Інсценізація Поліни Медведевої повісті Теннессі Вільямса “Римська весна місіс Стоун”.
Відома американська акторка, раптово перервавши свою театральну кар’єру в Нью-Йорку, прилітає до Риму, де знайомиться з привабливим юнаком.
Їм здається, що їхнє життя починається спочатку, але… «Рим – жорстоке місто, і грати на його вулицях небезпечно».
Чим закінчиться ця любовна пригода – поки таємниця навіть для творців вистави.
***
Виставу створено за участю міжнародної команди: художник-постановник і художник з костюмів, який живе у Мюнхені і працює по всій Європі – Андреас фон Шліппе; у роботі також взяла участь компанія Mirage Adventures та Фонд театрального мистецтва імені Марка Прудкіна (Ізраїль).
На творчому рахунку німецького театрального художника Андреаса фон Шліппе безліч постановок у різних європейських театрах. Так склалося, що йому часто доводилося працювати в Європі з тими режисерами, у яких в різні роки виникали серйозні протиріччя з російською реальністю, що змусили їх покинути цю країну – Юрій Любимов, Анатолій Васильєв.
Поліна Медведева – уродженка Львова, яка стала ведучою актрисою Московського Художнього Театру, зіграла головні ролі в постановках таких режисерів як Олег Єфремов, Лев Додін, Юрій Бутусов, Міндаугас Карбаускіс, Петро Фоменко та ін. Після Революції Гідності Поліна Медведева залишила МХТ і повернулася на Батьківщину, в Україну. Зараз вона активно працює у Києві як режисер, а її остання вистава «Примари» за п’єсою Г. Ібсена, котра з великим успіхом йде на сцені театру «Сузір’я» – у минулому році взяла участь в престижному Единбурзькому театральному фестивалі.
Теннессі Вільямс (1911-1983) – класик американської драматургії ХХ століття, лауреат Пулітцерівської премії, автор, який «зірвав» традиційний світ драми, а його п’єси-хіти – «Трамвай «Бажання», «Скляний звіринець», «Кішка на розпеченому даху», «Літо і дим» – стали надбанням світового театру. Шалений успіх драматургії Теннессі Вільямса в середині ХХ століття не обмежується лише координатами певного часу, окремих епох. Кращі його твори пережили часи і обставини. І саме сьогодні такі його великі п’єси як «Трамвай «Бажання» та «Кішка на розпеченому даху» стали сенсаційними подіями театрального життя Британії. У нових постановках, що переосмислюють давні події і переносять глядача у сьогодення, є відчуття саме вічного пульсу Теннессі Вільямса, геніального американського драматурга, який пройшов крізь час.
***
«Вистава «Снiг у квiтнi (Кружiння в порожнечi)» – це якісна, класична постановка і вона сподобається театралам, які не надто шанують скандальні експерименти…»
Старіюча зірка сцени, американка Карен Стоун (Ірина Грищенко), нещодавно провалилася в ролі, яка більше пасує молодій жінці. Вона вирішує відпочити в Європі, але невдачі продовжують переслідувати її. Коли Карен зізнається подрузі Мег, що не відмовилася б від чоловічого суспільства, та знайомить її з графинею (Тамара Плашенко), яка знаходить їй красивого юнака – італійця Паоло Ді Ліо (Костянтин Темляк). Карен закохується в молодого чоловіка з найсумнішими для себе наслідками …
Здавалося б, куди театру до кіно з його величезними бюджетами, комп’ютерною графікою і можливостями комерційного просування готового продукту? Зазвичай завзяті театрали говорять – мовляв, цікаво дивитися наживо на взаємодію акторів, їхні емоції і, буває, на помилки. Це ж такий ексклюзив! Але вистава Поліни Медведєвої цих виправдань не потребує – художнє оформлення від Андреаса фон Шліппе викликає захоплення лаконічністю, а декорації та сценографія – продуманістю». Рецензія Миколи Лежнева
Мова вистави – українська
Додаткова інформація – Переклад Маріанни Кияновської
2 години 30 хвилин з антрактом
Прем’єра – 12 квітня 2019 року
Автор – Поліна Медведева за Теннессі Вільямсом
Режисер-постановник – Поліна Медведева
Художник-постановник та художник з костюмів – Андреас фон Шліппе
Продюсери – Володимир Прудкін, Ірина Батько-Ступка
Музичне оформлення – Тимур Полянський
Художник з освітлення – Сергій Невгадовський
Балетмейстер – Анжеліка Борисова
Звукорежисер – Сергій Шевченко
Відео – Олександр Братінов
Помічник режисера – Любов Скірко











