Колектив
повернутись до колективу

Володимир Білан

Заступник директора

Лариса КононенкоНачальник гримерного відділу

– Мистецтво – це еволюція. Саме мистецтво зробило людину людиною.

– Все залежить від твого ставлення до діяльності, яку обрав, а також наскільки вона задовольняє твою духовну та економічну складові. Не всім вдається втілити бажання, знайшовши сферу, про яку мріяв, але кожен може закохати себе у роботу, яку подарувала тобі доля. Треба бути щасливим, ідучи на роботу, а також повертаючись додому – це ідеальна формула. Якщо стосунки з роботою складаються інакше – краще шукати далі.

– До театру на Подолі я потрапив у вересні 2018 року. Початок моєї діяльності припав на роботу над виставою «Хіба ревуть воли…». У цей час я мав нагоду не лише працювати над виставою, але і знайомитись із колективом, і це, напевне, найяскравіші та найсильніші враження. Такого об’єднаного однією метою, професійного та людяного колективу годі й собі уявити!

– Кожна вистава, до якої я причетний, стала частиною життя, тому важко визначитися з найулюбленішими. З вересня 2018-го театр на Подолі випустив 12 вистав, і кожна лишила по собі певні спогади, відчуття, знайомства, складності, вирішення, втілення, надії.

– За останні роки найулюбленішою стрічкою став «Інтерстеллар» Крістофера Нолана із Меттью Макконегі та Джесікою Честейн. Цей фільм можна передивлятись не один раз, не втрачаючи цікавості та захоплення. Демонстрація любові, яка долає світлові роки, горизонт подій та необмежний простір-час вражають. Наука, філософія, обов’язок, стосунки – у цій кінокартині вражає все, і, звісно, чудові музичні композиції Ганса Ціммера.