Колектив

Дмитро Лінартович

Акторка, запрошена до участі у виставі.

***

– Тема Революції Гідності мені близька тим, що я та мої друзі брали в ній участь. Ми вірили в те, що можемо щось змінити, жити сьогодні і зараз, зробити кориснедля країни, з якою себе асоціюємо.
– Свобода, рівність, любов. Це для мене Майдан.
– «Твоє місто у диму». Напевне, це перша цитата, що спадає на думку з GOT TO BE FREE.
🔴
– Чому варто подивитись наш рок-мюзикл? Бо це частинка історії, яка з нами відбулася, розповідь звичайних людей – киян, львів’ян, луганчан, людей з інших міст України. Кожен зможе знайти в цьому щось для себе, – може погодитись, може не погодитись. Плюс дуже красива музика, яка вражає.
– Ідея? Дух свободи, об’єднання, єднання. Що будь-яка людина, незалежно від можливостей, посад, соціального статусу, взагалі від того, чим займається, може змінити країну.
🔴
– Що для мене було незвично, але у певній мірі очікувано – це сльози глядачів. Радість від спогадів, коли будували барикади, як швидко люди об’єднувались і брали на себе відповідальність.
– Думаю, моя роль тут у тому, щоб не грати ніякої ролі. Я працюю в комерційній установі, у сфері маркетингу, фінансів, і під час Революції так само працювала, тільки в обідній перерві та у вихідні ходила на Майдан. Я була свідком багатьох історій, бачила любов навколо, щирі очі. Напевне, це і є натхнення, яке ми черпали тоді, і яке я черпаю зараз.
🔴
– До того, як стати частиною цього проекту, я чула дуже багато музики, яка настільки яскрава і реалістична в сенсі сюжетів, що в уяві одразу вимальовувалась картинка. Дуже рада, що ми перенесли її в реальний рок-мюзикл, гармонійно поєднавши музичну складову, оркестр з хореографією та акторською грою. На початку усе здавалось чимось нереальним, та коли історія почала жити, складатись, тепер важливо, щоб якомога більше людей її побачило. 

Спектаклі

GOT TO BE FREE, АБО МАЄШ БУТИ ВІЛЬНИМ − Маланка, активістка Майдану