Афіша подій

Наші гості
12+
повернутись до афіш
Сцена Нова сцена
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 300-750 грн
Fantasy-opera «Орфей та Еврідіка назавжди»

27-28 грудня в театрі на Подолі відбудеться феєричне шоу – fantasy-opera «Орфей та Еврідіка назавжди».

 🎥 Про технології.

 Це взаємодія  живих акторів з об’ємним відеозображенням, яке повністю занурює глядача в давньогрецький міф про кохання напівбога Орфея до лісової німфи Еврідіки.  Створена ілюзія об’ємного казкового простору, в якому перебувають герої шоу.  Перше у світі шоу повного метражу, а не окремого номера, де застосовано подібну технологію.

 🎩 Про композитора.

 Незвичайна, яскрава авторська музика була створена українським композитором, Заслуженим артистом України Михаїлом Брунским, робота якого підкорила країни Сходу з регулярними аншлагами вистави у дубайській опері.

 👁   Цікаві  факти.

Fantasy-опера – це трансформація в інтерактивний стиль рок-опери «Орфей та Еврідіка Назавжди», яку глядач вже бачив в оперних театрах України та театрах інших країн.  У виставі зібрані унікальні голоси: найвищий чоловічий голос Tenor Altino та найнижчий чоловічий голос Bass Profundo.

 Весь музичний матеріал для опери був написаний «з чистого аркуша»!  У палітрі роботи композитора прослуховується поєднання різних музичних стилів, які не дадуть глядачеві сумувати, і в той же час нададуть можливість відчути всю повноту та насиченість ефектного звучання. На запису був задіяний симфонічний оркестр, академічний хор, DJ set.

 💻  Створенням відеоконтенту займалася студія «Astrum», чия робота викличе у глядача відчуття захоплення та змусить співпереживати героям у повній мірі.

 🏫 Над англомовними текстами проекту працювала ціла група людей.  Деякі з них – українські поети.  Саме завдяки їхній поезії сенс історії достовірно і реалістично передається глядачеві.

 Композитор – Михаїл Брунский.

 Режисер відеопроекції – Данило Прима-Самолевський.

 Режисер-постановник – Олена Іванченко.

 Генеральний продюсер – Олена Брунська.

www.orpheusforever.com

Мова вистави - англійська

1 година 50 хвилин