Афіша подій

Наші гості
повернутись до афіш
Сцена Нова сцена
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 200-700 грн
Олена Кравець та Олена Андрейчикова. Іронічні читання

Олена Кравець та Олена Андрейчикова читають оповідання Олени Андрейчикової й Таші Карлюки в рамках нового проекту #прозаnostra.

Олена Кравець — актриса, телеведуча, учасниця проекту «Квартал-95». Як вона читає прозу зі сцени! Ви повинні це почути! Це не просто читання, це театральне дійство, повне посмішок, іронії, натхнення, світлого смутку та любові.

Олена Андрейчикова — письменниця, радіоведуча, дипломант міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля. Коротко і легко її іронічні історії розповідають про нас із вами, про наші падіння та злети, про відносини з колегами, друзями, коханими, тих, хто за сотні кілометрів, і тих, хто в сусідній кімнаті.

#Прозаnostra — літературно-театральний проект, в рамках якого популярні актори, артисти, медійні персони, а також самі автори читають зі сцени сучасну прозу. Ми дуже хочемо привернути вашу увагу до літератури.

І ми знови збираємо кошти для допомоги. Марина Керусенко, педагог з вокалу театру на Подолі, потребує фінансової допомоги, адже її єдиний син Ростислав перебуває на процедурі гемодіалізу, та йому потрібна трансплантація.

Мова вистави - російська