Афіша подій

Наші гості
повернутись до афіш
Сцена Нова сцена
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 250-600 грн
Концерт японського гурту “ShamiPia”

Проект «ShamiPia» – це колаборація двох японських музикантів Оно Кейшьо та Мотоока Мамору.

Оно Кейшьо – музикант, який грає на традиційному японському інструменті «сямісен». Його девізом є «зберігати традиційну музику, виходячи за рамки традиційної музики».

Мотоока Мамору – різноплановий японський піаніст, який грає у таких жанрах, як джаз, рок, поп, класична музика тощо. У 2017 році музиканти провели концертний тур у чотирьох європейських країнах, а у березні 2018 року випустили перший диск «Місячне сяйво».

Сямісен – трьохструнний щипковий музичний інструмент з безладовим грифом і невеликим корпусом, загальною довжиною близько 100 см. Поряд з бівою, кото і сякухачі відноситься до найважливіших музичних інструментів Японії. Діапазон – 2 або 4 октави, звук добувається в основному плектром, рідше – пальцями.

В Японії 16-го століття вважали, що існує лише два стиля для гри на сямісені: коута (для короткої пісні) і наґаута (для довгої). Однак сьогодні налічують більше 70-ти жанрів традиційною музики, а прогресивні музиканти використовують інструмент і для виконання партій, призначених для електрогітар.

«This is Japanese speed metal!»

http://www.keisho.info